← tilbage
Gem favorit

NOTORA A/S

CVR 35469761 Opløst efter fusion A/S 9220 Aalborg Øst
Årets resultat 2024 977.274 977.274 DKK
CVR-nummer35469761
status Opløst efter fusion
virksomhedsformAktieselskab
stiftet2013-09-02
kapitalDKK 400.000
sidst opdateret2025-10-14
Beliggenhed
adresse Niels Jernes Vej 10, 9220 Aalborg Øst
by9220 Aalborg Øst
kommuneAalborg Kommune
Revisor
firma Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab · ifølge seneste årsrapport
underskriver Lars Bjerregaard Nielsen
Ansatte (CVR)
2025-05 1 ansatte · 1 årsværk
−32 ansatte (−97 %) siden maj 2024
månedansatteårsværk
2025-05 1 1
2025-04 22 21
2025-03 23 21
2025-02 23 21
2025-01 24 22
2024-12 24 23
2024-11 26 23
2024-10 25 23
2024-09 24 22
2024-08 24 22
2024-07 27 23
2024-06 29 26
2024-05 33 29
2024-04 33 30
2024-03 33 30
2024-02 33 30
2024-01 33 29
2023-12 33 30
2023-11 32 29
2023-10 32 29
2023-09 33 30
2023-08 32 29
2023-07 33 30
2023-06 33 30
ingen aktive aktører registreret
nøgletal 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning —————
Bruttoresultat 20.749.22629.946.37922.106.74221.530.77223.212.480
Driftsresultat 1.312.3064.873.4372.587.7951.732.0053.409.703
Resultat før skat 1.248.4434.828.0262.493.6671.684.0883.400.809
Årets resultat 977.2743.761.9071.936.4561.312.2622.649.934
Egenkapital 2.216.8736.239.5994.377.6922.441.2363.628.975
Aktiver i alt (balance) 7.935.21014.591.0888.830.1178.391.40010.272.333
Selskabskapital 400.000400.000400.000400.00080.000
Gæld i alt 5.716.4378.351.4894.452.4255.950.1646.643.358
Likvide beholdninger 736.6435.483.7782.631.2892.768.3154.259.676
Antal ansatte (årsrapport) 2629313134
Lønomkostning pr. ansat 732.013848.870618.188627.688571.836
Soliditetsgrad 27,9 %42,8 %49,6 %29,1 %35,3 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2025-03-17
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-03-02
Revisor: Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-12-09
Revisor: Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-12-22
Revisor: Redmark, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2020-12-16
Revisor: Redmark, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (5)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2024 – 31/12 2024 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2022 – 31/12 2023 Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2021 – 30/09 2022 Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2020 – 30/09 2021 Redmark, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/10 2019 – 30/09 2020 Redmark, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.