PSM Denmark Holding ApS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2025
67.672
67.672
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 39431394 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2018-03-23 |
| kapital | DKK 40.000 |
| telefon | 42919464 |
| pnew.soundport@gmail.com | |
| sidst opdateret | 2025-05-05 |
Beliggenhed
| adresse | Agerlandsvej 24, 2300 København S |
| by | 2300 København S |
| kommune | København Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| firma | Kallermann Revision A/S - statsautoriseret revisionsfirma · ifølge seneste årsrapport |
| underskriver | Rasmus Rolighed Asmussen |
aktører og ejere
Ejere
| Sofia Denoux Newson | Legal ejer | 50–66,66 % | Fra: 23.03.2018 |
| Paul Denoux Newson | Legal ejer | 50–66,66 % | Fra: 23.03.2018 |
Direktion
| Sofia Denoux Newson | Direktør | Fra: 10.02.2025 | |
| Paul Denoux Newson | Direktør | Fra: 10.02.2025 |
Stiftere
| Sofia Denoux Newson | Stifter | Fra: 23.03.2018 | |
| Paul Denoux Newson | Stifter | Fra: 23.03.2018 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
PSM Denmark ApS
CVR 39441063
|
100 % | 23.03.2018 | — | — |
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
3M&G ApS
CVR 44821052
|
25–33,32 % | 28.04.2024 – 11.08.2026 |
|
Moo Moo Is Bar ApS
CVR 39441101
|
100 % | 23.03.2018 – 12.12.2023 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Moo Moo Is ApS
CVR 42634433
|
27.08.2021 | — | — | |
|
PSM Denmark ApS
CVR 39441063
|
23.03.2018 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
3M&G ApS
CVR 44821052
|
28.04.2024 – 11.08.2026 | |
|
Moo Moo Is Bar ApS
CVR 39441101
|
23.03.2018 – 12.12.2023 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -2.205 | -2.645 | -308 | -6.175 | -5.091 | -5.000 |
| Driftsresultat | -2.205 | -2.645 | 459.269 | — | — | — |
| Resultat før skat | 81.317 | 2.235 | 492.987 | -1.253.511 | 744.659 | -294.596 |
| Årets resultat | 67.672 | 2.386 | 571.133 | -1.189.460 | 746.147 | -293.939 |
| Egenkapital | 251.514 | 183.842 | 181.456 | -389.677 | 799.783 | 13.637 |
| Aktiver i alt (balance) | 290.922 | 203.696 | 200.577 | 143.812 | 1.360.318 | 751.595 |
| Selskabskapital | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 1 |
| Gæld i alt | 39.409 | 19.855 | 19.121 | 533.489 | 560.535 | 737.958 |
| Likvide beholdninger | 127 | 0 | 61 | 315 | 39 | — |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | 1 | 1 | — | — | — |
| Soliditetsgrad | 86,4 % | 90,2 % | 90,5 % | -271,0 % | 58,8 % | 1,8 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info
Offentliggjort: 2023-01-11
Revisor: Kallermann Revision A/S - statsautoriseret revisionsfirma XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2021-12-15
Revisor: Kallermann Revision A/S - statsautoriseret revisionsfirma XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2021-01-06
Revisor: Kallermann Revision A/S - statsautoriseret revisionsfirma XBRL (rådata) |
Alle årsrapporter (6)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/07 2024 – 30/06 2025 | — | vis rapport | |
| 01/07 2023 – 30/06 2024 | — | vis rapport | |
| 01/07 2022 – 30/06 2023 | — | vis rapport | |
| 01/07 2021 – 30/06 2022 | Kallermann Revision A/S - statsautoriseret revisionsfirma | vis rapport | |
| 01/07 2020 – 30/06 2021 | Kallermann Revision A/S - statsautoriseret revisionsfirma | vis rapport | |
| 01/07 2019 – 30/06 2020 | Kallermann Revision A/S - statsautoriseret revisionsfirma | vis rapport |
p-enheder (1)
-
PSM Denmark Holding ApS Aktiv P-nr. 1023460110
- startet
- 23.03.2018
- ansatte
- —