← tilbage
Gem favorit

REALMONT ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 31865379 Aktiv APS 4130 Viby Sjælland
Årets resultat 2025 -2.665.000 -2,7 mio DKK
CVR-nummer31865379
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2014-03-28
kapitalDKK 200.000
telefon71563682
e-mailinfo@realmontaps.dk
hjemmesiderealmontaps.dk
sidst opdateret2026-07-10
Beliggenhed
adresse Fabriksvænget 1, 4130 Viby Sjælland
by4130 Viby Sjælland
kommuneRoskilde Kommune
Branche
hovedbranche Forberedende byggepladsarbejder (431200)
Ansatte (CVR)
2026-08 22 ansatte · 18 årsværk
−5 ansatte (−19 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 22 18
2026-07 22 17
2026-06 25 20
2026-05 25 26
2026-04 18 16
2026-03 16 15
2026-02 14 12
2026-01 19 12
2025-12 28 17
2025-11 22 19
2025-10 19 15
2025-09 26 19
2025-08 27 25
2025-07 27 25
2025-06 29 26
2025-05 26 25
2025-04 26 23
2025-03 27 24
2025-02 29 27
2025-01 34 26
2024-12 33 26
2024-11 33 33
2024-10 31 27
2024-09 30 30
Ejere
REALMONT PROJEKT d.o.o. Legal ejer 100 % Fra: 28.03.2014
Direktion
Pile Dujic Direktør Fra: 28.03.2014
Stiftere
REALMONT PROJEKT d.o.o. Stifter Fra: 28.03.2014
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 7.538.00016.192.00018.116.00016.188.00014.847.00010.510.000
Driftsresultat -3.481.0004.468.0009.855.0006.212.0002.880.000-1.639.000
Resultat før skat -3.359.0004.396.00010.075.0006.030.0002.745.000-1.891.000
Årets resultat -2.665.0003.683.0007.853.0004.657.0002.440.000-1.797.000
Egenkapital 18.563.00021.228.00017.546.0009.693.0005.036.0002.596.000
Aktiver i alt (balance) 28.594.00033.185.00026.046.00032.789.00016.015.00015.981.000
Selskabskapital 200.000200.000200.000200.000200.000200.000
Gæld i alt 10.031.00011.909.0008.500.00023.096.00010.942.00013.385.000
Likvide beholdninger 11.517.00011.987.00014.413.0006.800.0003.100.0003.597.000
Antal ansatte (årsrapport) 222420232324
Lønomkostning pr. ansat 494.409480.958406.150424.609514.391503.375
Soliditetsgrad 64,9 %64,0 %67,4 %29,6 %31,4 %16,2 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-07-06
Revisor: Roesgaard
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-07-08
Revisor: Roesgaard
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-07-04
Revisor: Roesgaard
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-06-30
Revisor: Roesgaard
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-06
Revisor: Roesgaard
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-07-06
Revisor: Roesgaard
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Roesgaard vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Roesgaard vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Roesgaard vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Roesgaard vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Roesgaard vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Roesgaard vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 Roesgaard & Partners vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.