REBAZ HOLDING ApS
stamdata
| CVR-nummer | 35645799 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2014-01-20 |
| kapital | DKK 50.000 |
| leo@rebaz.dk | |
| sidst opdateret | 2026-05-20 |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
aktører og ejere
Ejere
| Leonardo Rebaz Beg | Legal ejer | 100 % | Fra: 20.01.2014 |
Direktion
| Leonardo Rebaz Beg | Direktør | Fra: 20.01.2014 |
Stiftere
| Leonardo Rebaz Beg | Stifter | Fra: 20.01.2014 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
B&B ApS
CVR 35645969
|
50–66,66 % | 20.01.2014 | 1.143 | -204 |
|
Bon Labo ApS
CVR 43312448
|
90–99,99 % | 07.06.2022 | 3.325 | -1.540 |
|
BRAVE CPH ApS
CVR 38531034
|
100 % | 28.03.2017 | 32.041 | -1.626 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
B&B ApS
CVR 35645969
|
20.01.2014 | 1.143 | -204 | |
|
Bon Labo ApS
CVR 43312448
|
07.06.2022 | 3.325 | -1.540 | |
|
BRAVE CPH ApS
CVR 38531034
|
28.03.2017 | 32.041 | -1.626 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
B&B 2 ApS
CVR 37893153
|
25.07.2016 – 17.02.2022 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | 0 |
| Bruttoresultat | — | 0 | 0 | 0 | 0 | -55.575 |
| Driftsresultat | — | 0 | 0 | 0 | 0 | -55.575 |
| Resultat før skat | -751.428 | -2.699.017 | -589.009 | -17.452 | -81.677 | -61.226 |
| Årets resultat | -751.113 | -2.700.737 | -589.110 | -17.293 | -81.580 | -60.969 |
| Egenkapital | -446.793 | 304.320 | 3.000.192 | 3.587.622 | 1.316.063 | 1.634.871 |
| Aktiver i alt (balance) | 1.215.515 | 1.966.628 | 4.666.142 | 4.053.622 | 1.732.063 | 1.885.871 |
| Selskabskapital | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 |
| Gæld i alt | 1.662.308 | 1.662.308 | 1.665.950 | 466.000 | 416.000 | 251.000 |
| Likvide beholdninger | 701.955 | 703.383 | 709.235 | 10.076 | 798 | 89.238 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Soliditetsgrad | -36,8 % | 15,5 % | 64,3 % | 88,5 % | 76,0 % | 86,7 % |
| Årsrapport |
vis
Offentliggjort: 2026-06-29 Revisor: — XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2025-06-30 Revisor: — XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2024-07-03 Revisor: — XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2023-07-12 Revisor: — XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2022-07-20 Revisor: — XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2021-07-01 Revisor: — XBRL (rådata) |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | 2026-06-29 | — | vis rapport |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | 2025-06-30 | — | vis rapport |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | 2024-07-03 | — | vis rapport |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | 2023-07-12 | — | vis rapport |
| 01/01 2021 – 31/12 2021 | 2022-07-20 | — | vis rapport |
| 01/01 2020 – 31/12 2020 | 2021-07-01 | — | vis rapport |
| 01/01 2019 – 31/12 2019 | 2020-08-31 | — | vis rapport |
p-enheder (1)
-
REBAZ HOLDING ApS Aktiv P-nr. 1019066327
- adresse
- Kongsdalvej 36, 2720 Vanløse
- startet
- 20.01.2014
- ansatte
- —
virksomheder i nærheden
Samme branche inden for 10 km
- Degn Invest Holding ApS 0 m · Vanløse
- Semere Holding ApS 43 m · Vanløse
- NorthBlich Holding ApS 76 m · Vanløse
- 1604 Invest ApS 82 m · Vanløse
- M. R. Wheeler Holding ApS 109 m · Vanløse
- TKH Digital ApS 113 m · Vanløse
- Ejlsmark Johnsen ApS 120 m · Vanløse
- Anne Ejlsmark ApS 120 m · Vanløse
| domæne | rebaz.dk |
| registrar | Simply.com A/S |
| oprettet | 2014-05-13 |
| udløber | 2027-05-31 |
| registrant | Leonardo Rebaz Beg |
| adresse | Slåenvej 4, st. 5220 Odense SØ |
| land | DK |
hjemmesider med adresse i nærheden