← tilbage
Gem favorit

REGNSKAB & ADMINISTRATION ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 32830471 Aktiv APS 5464 Brenderup Fyn
Årets resultat 2025 2.431.713 2,4 mio DKK
CVR-nummer32830471
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2010-03-19
kapitalDKK 1.000.000
telefon25379638
e-mailinfo@regnadm.dk
hjemmesidewww.regnadm.dk
sidst opdateret2026-02-16
Beliggenhed
adresse Fyllestedvej 20, 5464 Brenderup Fyn
by5464 Brenderup Fyn
kommuneMiddelfart Kommune
Branche
hovedbranche Administrations- og kontorserviceaktiviteter (821000)
Ansatte (CVR)
2026-08 40 ansatte · 31 årsværk
+5 ansatte (+14 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 40 31
2026-07 38 29
2026-06 38 31
2026-05 39 33
2026-04 37 31
2026-03 38 29
2026-02 37 30
2026-01 37 30
2025-12 38 30
2025-11 38 30
2025-10 36 29
2025-09 35 29
2025-08 35 27
2025-07 36 29
2025-06 35 30
2025-05 38 32
2025-04 37 31
2025-03 37 32
2025-02 37 30
2025-01 37 29
2024-12 38 30
2024-11 37 30
2024-10 36 29
2024-09 35 29
Ejere
Aspia Denmark Holding ApS · CVR 45603059 Legal ejer 100 % Fra: 28.11.2025
Direktion
Tina Berg Svendsen Direktør Fra: 28.11.2025
Bestyrelse
Gunnar Ola Gunnarsson Formand Fra: 28.11.2025
Paul Jens Wikman Bestyrelsesmedlem Fra: 28.11.2025
Stiftere
Tina Berg Svendsen Stifter Fra: 19.03.2010
Henrik Kaj Aage Berg Svendsen Stifter Fra: 19.03.2010
Øvrige
Tina Berg Svendsen Registret til bekæmpelse af hvidvask Fra: 17.11.2022
Gunnar Ola Gunnarsson Registret til bekæmpelse af hvidvask Fra: 29.01.2026
Paul Jens Wikman Registret til bekæmpelse af hvidvask Fra: 29.01.2026
Stifter af
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
Strandlyst & Co ApS
CVR 32833322
24.03.2010 — —
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 18.494.96916.873.40314.164.12614.351.61113.036.2449.352.178
Driftsresultat 3.034.8871.979.707380.0941.729.1222.048.887698.805
Resultat før skat 3.118.6811.994.250439.9161.807.8681.695.182760.834
Årets resultat 2.431.7131.545.792342.3831.402.4841.318.703599.845
Egenkapital 4.722.3722.590.6591.344.8672.402.4843.153.5222.084.819
Aktiver i alt (balance) 7.461.0135.739.8055.941.5886.790.4016.223.2573.903.972
Selskabskapital 1.000.0001.000.0001.000.0001.000.00080.00080.000
Gæld i alt 2.575.8213.021.1484.503.1854.317.1583.025.4981.804.345
Likvide beholdninger 1.689.492728.338417.380824.6911.513.737866.601
Antal ansatte (årsrapport) 302826252017
Lønomkostning pr. ansat 509.992525.997521.542494.175541.923502.090
Soliditetsgrad 63,3 %45,1 %22,6 %35,4 %50,7 %53,4 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-03-25
Revisor: Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-04-14
Revisor: Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-14
Revisor: Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-24
Revisor: Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-03-17
Revisor: One Revision Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-18
Revisor: One Revision Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (9)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Attent Statsautoriseret Revisionsanpartsselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 One Revision Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 One Revision Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 — vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 — vis rapport
01/01 2014 – 31/12 2014 — vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.