← tilbage
Gem favorit

S.E.J. Biler ApS

CVR 34605513 Aktiv APS 8766 Nørre Snede
Årets resultat 2025 5.476.553 5,5 mio DKK
CVR-nummer34605513
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2012-07-02
kapitalDKK 80.000
sidst opdateret2026-02-16
Beliggenhed
adresse Bredgade 32, 8766 Nørre Snede
by8766 Nørre Snede
kommuneIkast-Brande Kommune
Branche
hovedbranche Detailhandel med motorkøretøjer (478100)
Ansatte (CVR)
2026-08 32 ansatte · 24 årsværk
−2 ansatte (−6 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 32 24
2026-07 32 21
2026-06 33 26
2026-05 36 30
2026-04 37 31
2026-03 36 28
2026-02 34 27
2026-01 35 27
2025-12 33 28
2025-11 33 28
2025-10 33 25
2025-09 34 26
2025-08 34 26
2025-07 34 22
2025-06 34 26
2025-05 32 26
2025-04 32 25
2025-03 31 25
2025-02 31 24
2025-01 34 25
2024-12 33 26
2024-11 36 29
2024-10 34 29
2024-09 34 28
Ejere
HOLDINGSELSKABET WJ ApS · CVR 34605157 Legal ejer 100 % Fra: 02.07.2012
Direktion
Kim Kristensen Direktør Fra: 22.05.2025
Theis Worziger Jeppesen Direktør Fra: 02.07.2012
Stiftere
HOLDINGSELSKABET WJ ApS · CVR 34605157 Stifter Fra: 02.07.2012
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 10.541.48311.043.51511.573.57311.852.29811.340.47411.108.168
Driftsresultat 7.014.7367.150.7568.317.6008.872.2398.714.6148.675.916
Resultat før skat 7.025.6897.116.5907.957.5728.363.7278.399.6578.386.255
Årets resultat 5.476.5535.548.9966.204.5366.523.3526.551.2706.538.981
Egenkapital 46.354.62140.878.06835.329.07229.124.53622.601.18418.049.914
Aktiver i alt (balance) 58.051.89849.321.43252.324.71054.096.99744.736.88933.523.451
Selskabskapital 80.00080.00080.00080.00080.00080.000
Gæld i alt 11.697.2778.443.36416.995.63824.972.46122.135.70515.473.537
Likvide beholdninger 15.8334.025.66817.48412.4927.4428.318
Antal ansatte (årsrapport) 303333323030
Lønomkostning pr. ansat ——446.733425.400——
Soliditetsgrad 79,8 %82,9 %67,5 %53,8 %50,5 %53,8 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-26
Revisor: BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-26
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-05-02
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-02
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-03-31
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-05-06
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.