← tilbage
Gem favorit

Serviceerhverv ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 38311182 Aktiv APS 3480 Fredensborg
Årets resultat 2025 370.054 370.054 DKK
CVR-nummer38311182
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2017-01-05
kapitalDKK 51.000
sidst opdateret2025-12-02
Beliggenhed
adresse Kratbjerg 203, 3480 Fredensborg
by3480 Fredensborg
kommuneFredensborg Kommune
Branche
hovedbranche Almindelig rengøring i bygninger (812100)
Ansatte (CVR)
2026-07 163 ansatte · 124 årsværk
+11 ansatte (+7 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 163 124
2026-06 166 137
2026-05 168 143
2026-04 170 139
2026-03 167 135
2026-02 169 131
2026-01 163 121
2025-12 155 122
2025-11 153 129
2025-10 153 128
2025-09 156 128
2025-08 155 121
2025-07 152 116
2025-06 149 130
2025-05 149 139
2025-04 151 127
2025-03 155 131
2025-02 149 129
2025-01 152 117
2024-12 149 120
2024-11 149 128
2024-10 160 125
2024-09 161 129
2024-08 152 118
Ejere
Flittig Holding ApS · CVR 38189220 Legal ejer 100 % Fra: 26.05.2020
Direktion
Thomas Gundel Bidstrup Direktør Fra: 14.01.2017
Stiftere
Flittig Holding ApS · CVR 38189220 Stifter Fra: 05.01.2017
Dagmara Holding IVS · CVR 38301632 Stifter Fra: 05.01.2017
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning 60.597.992———29.666.15521.631.138
Bruttoresultat 47.738.59544.969.87345.336.49741.367.91724.328.61116.992.316
Driftsresultat 1.316.7954.006.2891.696.250188.9841.466.8581.456.300
Resultat før skat 607.9773.204.8971.790.96957.8701.398.7401.417.115
Årets resultat 370.0542.369.1371.189.0517.8851.082.0481.087.272
Egenkapital 1.514.9611.744.9071.775.770586.7192.325.2301.543.182
Aktiver i alt (balance) 9.637.8869.760.0659.194.36616.332.90513.311.5817.512.808
Selskabskapital 51.00051.00051.00051.00051.00051.000
Gæld i alt 7.793.2487.747.4957.345.02915.645.98410.782.0215.934.177
Likvide beholdninger 1.179.153637.488246.21983.6104.860.3953.005.845
Antal ansatte (årsrapport) 1271171281217055
Lønomkostning pr. ansat 363.627348.307329.529333.833312.460277.104
Soliditetsgrad 15,7 %17,9 %19,3 %3,6 %17,5 %20,5 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2025-10-20
Revisor: 2talRevision Registreret revisionsfirma
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-10-16
Revisor: inforevision statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-10-12
Revisor: inforevision statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-01-20
Revisor: inforevision statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-08-25
Revisor: HARBOE CONSULT ApS - GODKENDT REVISIONSVIRKSOMHED
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2020-11-22
Revisor: HARBOE CONSULT ApS - GODKENDT REVISIONSVIRKSOMHED
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/07 2024 – 30/06 2025 2talRevision Registreret revisionsfirma vis rapport
01/07 2023 – 30/06 2024 inforevision statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2022 – 30/06 2023 inforevision statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2021 – 30/06 2022 inforevision statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/07 2020 – 30/06 2021 HARBOE CONSULT ApS - GODKENDT REVISIONSVIRKSOMHED vis rapport
01/07 2020 – 30/06 2021 HARBOE CONSULT ApS - GODKENDT REVISIONSVIRKSOMHED vis rapport
01/07 2019 – 30/06 2020 HARBOE CONSULT ApS - GODKENDT REVISIONSVIRKSOMHED vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.