← tilbage
Gem favorit

SKA Logistik ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 40199551 Aktiv APS 2625 Vallensbæk
Årets resultat 2025 -243.097 -243.097 DKK
CVR-nummer40199551
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2019-01-22
kapitalDKK 50.000
sidst opdateret2025-05-22
Beliggenhed
adresse Nørrebred 216, 2625 Vallensbæk
by2625 Vallensbæk
kommuneVallensbæk Kommune
Branche
hovedbranche Andre post- og kuréraktiviteter (532000)
Ansatte (CVR)
2026-07 7 ansatte · 4 årsværk
+2 ansatte (+40 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 7 4
2026-06 8 5
2026-05 7 5
2026-04 8 6
2026-03 7 6
2026-02 7 5
2026-01 7 5
2025-12 8 6
2025-11 10 7
2025-10 11 6
2025-09 9 6
2025-08 8 5
2025-07 5 3
2025-06 10 6
2025-05 10 7
2025-04 9 7
2025-03 10 9
2025-02 10 7
2025-01 11 7
2024-12 12 8
2024-11 11 6
2024-10 12 7
2024-09 11 7
2024-08 10 6
Ejere
Sahdia Hayat Legal ejer 100 % Fra: 22.01.2019
Direktion
Sahdia Hayat Direktør Fra: 22.01.2019
Stiftere
Sahdia Hayat Stifter Fra: 22.01.2019
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 2.447.9343.049.2533.178.8874.412.7745.014.0054.039.366
Driftsresultat -157.441155.848-42.693-149.074-573.135-309.690
Resultat før skat ———-182.212-594.401-317.674
Årets resultat -243.097112.356-87.118-182.212-592.158-317.024
Egenkapital -374.583-131.486-243.842-156.72425.488730.646
Aktiver i alt (balance) 809.798825.004666.809760.1201.133.0021.974.547
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 1.184.381956.490910.651916.8441.107.5141.241.658
Likvide beholdninger 173.85790.043101.34698.965125.7211.195.698
Antal ansatte (årsrapport) 10118151312
Lønomkostning pr. ansat 259.288259.628396.054297.335422.909357.061
Soliditetsgrad -46,3 %-15,9 %-36,6 %-20,6 %2,2 %37,0 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-09
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-06-24
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-25
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-10
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-06
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-30
Revisor: —
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 — vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 — vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 — vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 — vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 — vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 — vis rapport
22/01 2019 – 31/12 2019 — vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.