← tilbage
Gem favorit

SLAGELSE KLOAKSERVICE ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 10273498 Aktiv APS 4200 Slagelse
Årets resultat 2025 7.926.897 7,9 mio DKK
CVR-nummer10273498
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet1986-05-06
kapitalDKK 200.000
telefon58527062
sidst opdateret2025-05-24
Beliggenhed
adresse Valbygårdsvej 75, 4200 Slagelse
by4200 Slagelse
kommuneSlagelse Kommune
Branche
hovedbranche Opsamling og behandling af spildevand (370000)
Ansatte (CVR)
2026-07 30 ansatte · 23 årsværk
Uændret siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 30 23
2026-06 27 26
2026-05 29 30
2026-04 25 25
2026-03 26 25
2026-02 27 29
2026-01 28 22
2025-12 31 31
2025-11 31 34
2025-10 30 29
2025-09 31 30
2025-08 31 28
2025-07 30 25
2025-06 29 29
2025-05 29 32
2025-04 29 30
2025-03 28 28
2025-02 29 32
2025-01 30 22
2024-12 30 35
2024-11 29 31
2024-10 30 27
2024-09 28 29
2024-08 29 27
Ejere
WJ HOLDING ApS · CVR 19327779 Legal ejer 100 % Fra: 01.10.2022
Direktion
Willy Werner Jensen Direktør Fra: 06.05.1986
Stiftere
Willy Werner Jensen Stifter Fra: 06.05.1986
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 36.261.42128.420.07526.285.99929.509.21325.102.89918.524.753
Driftsresultat 10.386.5662.558.3363.966.5407.655.6427.537.440—
Resultat før skat 10.220.3091.942.0383.674.6627.877.9677.481.9155.273.210
Årets resultat 7.926.8971.549.5162.897.8276.192.7515.879.0374.110.207
Egenkapital 39.156.79531.229.89829.680.38234.782.55536.589.80430.710.767
Aktiver i alt (balance) 85.782.20981.817.76473.320.94874.970.73271.086.73744.610.247
Selskabskapital 200.000200.000200.000200.000200.000200.000
Gæld i alt 44.267.51548.836.21941.459.12637.870.83332.485.45711.963.177
Likvide beholdninger 8.66314.191079.4164.955.1561.808.996
Antal ansatte (årsrapport) 272420201611
Lønomkostning pr. ansat 673.110709.257720.893697.522683.263773.695
Soliditetsgrad 45,6 %38,2 %40,5 %46,4 %51,5 %68,8 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-07-03
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-07-01
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-20
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-10
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-01
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-29
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Beierholm vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Beierholm vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Beierholm vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Beierholm vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Beierholm vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Beierholm vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 Beierholm vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.