← tilbage
Gem favorit

SNOW FUN SKI & RUN ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 33368933 Aktiv APS 4000 Roskilde
Årets resultat 2026 909.645 909.645 DKK
CVR-nummer33368933
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2010-12-17
kapitalDKK 80.000
sidst opdateret2026-03-05
Beliggenhed
adresse Industrivej 1, 4000 Roskilde
by4000 Roskilde
kommuneRoskilde Kommune
Branche
hovedbranche Detailhandel med sports- og fritidsudstyr (476310)
Ansatte (CVR)
2026-07 23 ansatte · 12 årsværk
+2 ansatte (+10 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 23 12
2026-06 24 12
2026-05 22 12
2026-04 24 13
2026-03 25 14
2026-02 28 14
2026-01 28 18
2025-12 27 15
2025-11 27 14
2025-10 27 14
2025-09 26 13
2025-08 25 12
2025-07 21 13
2025-06 22 13
2025-05 23 14
2025-04 23 14
2025-03 24 15
2025-02 28 16
2025-01 28 21
2024-12 28 18
2024-11 29 16
2024-10 29 16
2024-09 29 15
2024-08 29 15
Ejere
KRØYER JENSEN HOLDING ApS · CVR 26862493 Legal ejer 100 % Fra: 13.04.2015
Direktion
Jan Gotfred Krøyer Jensen Direktør Fra: 13.04.2015
Bestyrelse
Henrik Rømer Formand Fra: 25.10.2015
Jan Gotfred Krøyer Jensen Bestyrelsesmedlem Fra: 25.10.2015
Joan Rømer Jensen Bestyrelsesmedlem Fra: 25.10.2015
Stiftere
Jørgen Peter Nielsen Stifter Fra: 17.12.2010
nøgletal 2026 2025 2024 2023 2022 2021
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 7.542.4248.160.1967.904.8457.361.8247.972.7077.898.499
Driftsresultat 1.208.647938.159841.95261.5371.201.1383.294.096
Resultat før skat 1.166.770927.577831.14447.0631.106.6693.199.816
Årets resultat 909.645772.107644.49028.6591.035.3652.497.687
Egenkapital 10.149.9479.240.3038.468.1957.823.7057.795.0466.759.681
Aktiver i alt (balance) 14.027.36914.318.67613.271.74313.179.00614.511.35713.999.659
Selskabskapital 80.00080.00080.00080.00080.00080.000
Gæld i alt 3.876.6225.062.8224.784.3855.325.5186.655.8067.140.205
Likvide beholdninger 176.168906.043135.181110.4292.478.896418.868
Antal ansatte (årsrapport) 131616171614
Lønomkostning pr. ansat 469.365431.689419.564406.229405.016307.493
Soliditetsgrad 72,4 %64,5 %63,8 %59,4 %53,7 %48,3 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-09-24
Revisor: Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-09-16
Revisor: Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-09-09
Revisor: Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-10-09
Revisor: Kvist & Jensen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-10-13
Revisor: Kvist & Jensen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-10-11
Revisor: Kvist & Jensen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/07 2025 – 30/06 2026 Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/07 2024 – 30/06 2025 Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/07 2023 – 30/06 2024 Grant Thornton, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/07 2022 – 30/06 2023 Kvist & Jensen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/07 2021 – 30/06 2022 Kvist & Jensen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/07 2020 – 30/06 2021 Kvist & Jensen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/07 2019 – 30/06 2020 Kvist & Jensen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.