← tilbage
Gem favorit

SPECIAL-SNEDKERIET ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 33065221 Aktiv APS 6600 Vejen
Årets resultat 2025 2.430.513 2,4 mio DKK
CVR-nummer33065221
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2010-07-14
kapitalDKK 80.000
telefon75360060
e-mailth@specialsnedkeriet.com
hjemmesidewww.specialsnedkeriet.com
sidst opdateret2026-02-05
Beliggenhed
adresse Ø. Skibelundvej 47, 6600 Vejen
by6600 Vejen
kommuneVejen Kommune
Branche
hovedbranche Fremstilling af møbler (310000)
Ansatte (CVR)
2026-07 10 ansatte · 5 årsværk
−2 ansatte (−17 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 10 5
2026-06 11 9
2026-05 11 8
2026-04 10 8
2026-03 10 9
2026-02 11 9
2026-01 10 8
2025-12 12 8
2025-11 12 11
2025-10 12 11
2025-09 12 11
2025-08 12 11
2025-07 12 5
2025-06 12 10
2025-05 11 9
2025-04 11 10
2025-03 11 8
2025-02 10 8
2025-01 10 8
2024-12 10 7
2024-11 11 9
2024-10 11 9
2024-09 11 7
2024-08 11 8
Ejere
MSS Hundstrup Holding ApS · CVR 41921358 Legal ejer 100 % Fra: 28.10.2020
Direktion
Tina Facer Hundstrup Direktør Fra: 14.07.2010
Stiftere
Tina Facer Hundstrup Stifter Fra: 14.07.2010
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 7.792.0105.116.8555.789.0415.250.8065.553.0534.840.339
Driftsresultat 2.902.144900.7421.652.3341.535.0281.768.1111.557.131
Resultat før skat 2.719.582741.5521.492.2131.489.4171.739.3571.544.269
Årets resultat 2.430.513576.0621.175.4571.159.4941.353.5271.201.689
Egenkapital 7.685.1675.754.6546.178.5925.003.1364.843.6414.490.114
Aktiver i alt (balance) 12.636.5179.916.29710.360.1779.705.3986.223.9116.001.325
Selskabskapital 80.00080.00080.00080.00080.00080.000
Gæld i alt 4.893.0163.884.5083.916.6664.488.2951.224.1961.329.391
Likvide beholdninger 2.021.413196.5471.563.424694.8442.037.5252.096.898
Antal ansatte (årsrapport) 1011101099
Lønomkostning pr. ansat 431.080351.606378.472342.588390.786337.068
Soliditetsgrad 60,8 %58,0 %59,6 %51,6 %77,8 %74,8 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-04-27
Revisor: Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-04-22
Revisor: Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-03-25
Revisor: Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-02-22
Revisor: Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-04-28
Revisor: Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-03-24
Revisor: Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.