← tilbage

SR Agro & Last Aps

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 37840696 Aktiv APS 9870 Sindal
Årets resultat 2025 2.294.802 2,3 mio DKK

Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?

CVR-nummer37840696
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2016-06-28
kapitalDKK 50.000
telefon21821515
e-mailSRAgrooglast@gmail.com
sidst opdateret2026-05-19
Beliggenhed
adresse Gaden 62, 9870 Sindal
by9870 Sindal
kommuneHjørring Kommune
Ansatte (CVR)
2026-07 13 ansatte · 11 årsværk
−1 ansat (−7 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 13 11
2026-06 12 11
2026-05 13 14
2026-04 13 13
2026-03 13 12
2026-02 14 13
2026-01 13 10
2025-12 13 11
2025-11 13 11
2025-10 14 11
2025-09 13 11
2025-08 14 12
2025-07 14 12
2025-06 14 13
2025-05 13 13
2025-04 14 13
2025-03 14 13
2025-02 14 15
2025-01 13 9
2024-12 12 11
2024-11 13 12
2024-10 13 12
2024-09 14 13
2024-08 16 10
Ejere
Sune Jensen Holding ApS · CVR 37824771 Legal ejer 50–66,66 % Fra: 28.06.2016
Tannisbugtvej 46 Holding ApS · CVR 37829501 Legal ejer 50–66,66 % Fra: 28.06.2016
Direktion
Sune Rømer Jensen Direktør Fra: 01.06.2019
Rune Jensen Direktør Fra: 01.07.2016
Stiftere
Sune Jensen Holding ApS · CVR 37824771 Stifter Fra: 28.06.2016
Tannisbugtvej 46 Holding ApS · CVR 37829501 Stifter Fra: 28.06.2016
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 10.090.62610.878.5599.583.4877.649.3146.768.3876.755.652
Driftsresultat 2.995.8923.405.7713.042.6152.033.1881.601.351—
Resultat før skat 2.955.0783.347.7443.044.5422.014.3091.566.5801.906.688
Årets resultat 2.294.8022.604.0572.373.1871.569.5181.219.6021.483.325
Egenkapital 13.163.40511.368.6039.264.5467.391.3596.321.8415.602.239
Aktiver i alt (balance) 20.362.91417.002.28614.287.87913.093.83611.649.29011.385.257
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 7.126.4985.552.5224.901.9775.637.5985.291.4075.764.306
Likvide beholdninger 26.074169.86930.20230.38856.9015.371
Antal ansatte (årsrapport) 121213121211
Lønomkostning pr. ansat 562.272586.584474.665442.087406.218407.323
Soliditetsgrad 64,6 %66,9 %64,8 %56,4 %54,3 %49,2 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-05-14
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-19
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-04-23
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-04-27
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-28
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-07
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Beierholm vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Beierholm vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Beierholm vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Beierholm vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Beierholm vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Beierholm vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 Beierholm vis rapport