← tilbage
Gem favorit

SUMM ApS

CVR 33884559 Aktiv APS 2300 København S
Årets resultat 2025 -207.757 -207.757 DKK
CVR-nummer33884559
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2011-09-12
kapitalDKK 80.000
telefon29333355
e-mailinfo@summ.dk
hjemmesidewww.summ.dk
sidst opdateret2026-05-21
Beliggenhed
adresse Ørestads Boulevard 73, 2300 København S
by2300 København S
kommuneKøbenhavn Kommune
Branche
hovedbranche Bogføring og revision; skatterådgivning (692000)
Ansatte (CVR)
2026-08 10 ansatte · 7 årsværk
Uændret siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 10 7
2026-07 10 8
2026-06 11 9
2026-05 11 9
2026-04 10 8
2026-03 9 7
2026-02 10 8
2026-01 10 8
2025-12 10 8
2025-11 10 8
2025-10 10 8
2025-09 10 8
2025-08 10 8
2025-07 9 8
2025-06 8 7
2025-05 8 7
2025-04 8 7
2025-03 8 7
2025-02 8 7
2025-01 9 8
2024-12 8 7
2024-11 8 7
2024-10 9 7
2024-09 8 7
Ejere
SUMM HOLDING ApS · CVR 33507380 Legal ejer 100 % Fra: 12.09.2011
Direktion
Deniz Patilovski Direktør Fra: 23.12.2013
Hassan Nawar Ajina Direktør Fra: 23.12.2013
Stiftere
SUMM HOLDING ApS · CVR 33507380 Stifter Fra: 12.09.2011
Øvrige
Deniz Patilovski Registret til bekæmpelse af hvidvask Fra: 03.04.2017
Hassan Nawar Ajina Registret til bekæmpelse af hvidvask Fra: 03.04.2017
Hassan Nawar Ajina Registret til bekæmpelse af hvidvask Fra: 03.04.2017
Stifter af
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
Yearly ApS
CVR 45541886
04.04.2025 — —
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 4.448.2734.962.6514.713.4724.916.7565.247.5273.871.796
Driftsresultat -191.343584.101336.738346.974110.762734.174
Resultat før skat -248.526168.79649.43844.787100.901590.286
Årets resultat -207.757116.98636.21633.58965.987447.704
Egenkapital 402.484610.240493.254457.038423.449357.462
Aktiver i alt (balance) 4.561.3414.567.0854.915.7874.479.2563.568.6273.378.425
Selskabskapital 80.00080.00080.00080.00080.00080.000
Gæld i alt 4.158.8573.956.8454.422.5334.022.2183.139.6793.015.463
Likvide beholdninger 104.861238.753144.913138.87391.33348.302
Antal ansatte (årsrapport) 8678137
Lønomkostning pr. ansat 569.157715.365625.248561.405387.443433.946
Soliditetsgrad 8,8 %13,4 %10,0 %10,2 %11,9 %10,6 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-07-09
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-06-30
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-08-12
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-20
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-09
Revisor: —
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-07-01
Revisor: —
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 — vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 — vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 — vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 — vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 — vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 — vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 — vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.