Talarek Holding ApS
stamdata
| CVR-nummer | 39106078 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2017-11-19 |
| kapital | DKK 50.000 |
| sidst opdateret | 2025-05-23 |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
aktører og ejere
Ejere
| Brian Jimmy Talarek | Legal ejer | 100 % | Fra: 24.11.2017 |
Direktion
| Brian Jimmy Talarek | Direktør | Fra: 24.11.2017 |
Stiftere
| Brian Jimmy Talarek | Stifter | Fra: 19.11.2017 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Mikenta Erhvervsklub ApS
CVR 44695367
|
100 % | 05.03.2024 | -4.384 | 31.199 |
|
Træning ApS
CVR 39162229
|
100 % | 13.12.2017 | 217.180 | 278.782 |
|
TW Promotion ApS
CVR 39386879
|
50–66,66 % | 22.02.2018 | 497.950 | 959.669 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Mikenta Erhvervsklub ApS
CVR 44695367
|
05.03.2024 | -4.384 | 31.199 | |
|
Træning ApS
CVR 39162229
|
13.12.2017 | 217.180 | 278.782 | |
|
TW Promotion ApS
CVR 39386879
|
22.02.2018 | 497.950 | 959.669 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | 0 | — | 0 | -1.460 | — | — |
| Driftsresultat | 0 | — | — | — | 0 | 0 |
| Resultat før skat | 517.731 | 193.651 | 266.283 | 153.617 | 740.013 | 581.214 |
| Årets resultat | 515.773 | 196.202 | 265.249 | 152.753 | 739.316 | 581.911 |
| Egenkapital | 2.528.783 | 2.148.010 | 2.073.808 | 1.926.359 | 1.773.606 | 1.034.290 |
| Aktiver i alt (balance) | 2.945.504 | 2.391.742 | 2.282.381 | 2.006.481 | 1.800.646 | 1.060.290 |
| Selskabskapital | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 | 50.000 |
| Gæld i alt | 416.721 | 243.732 | 208.573 | 80.122 | 27.040 | 26.000 |
| Likvide beholdninger | 2.433.790 | 1.957.022 | 1.763.485 | 179.277 | 73.795 | 642.793 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soliditetsgrad | 85,8 % | 89,8 % | 90,9 % | 96,0 % | 98,5 % | 97,6 % |
| Årsrapport |
vis
Offentliggjort: 2026-06-26 Revisor: — XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2025-07-02 Revisor: — XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2024-06-19 Revisor: — XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2023-06-24 Revisor: — XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2022-04-15 Revisor: — XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2021-05-12 Revisor: — XBRL (rådata) |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | 2026-06-26 | — | vis rapport |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | 2025-07-02 | — | vis rapport |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | 2024-06-19 | — | vis rapport |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | 2023-06-24 | — | vis rapport |
| 01/01 2021 – 31/12 2021 | 2022-04-15 | — | vis rapport |
| 01/01 2020 – 31/12 2020 | 2021-05-12 | — | vis rapport |
| 01/01 2019 – 31/12 2019 | 2020-02-15 | — | vis rapport |
p-enheder (1)
-
Talarek Holding ApS Aktiv P-nr. 1023052195
- adresse
- Rypevænget 16, 2600 Glostrup
- startet
- 19.11.2017
- ansatte
- —
virksomheder i nærheden
Samme branche inden for 10 km
- EEL2020 Holding ApS 47 m · Glostrup
- DNK Total Holding ApS 94 m · Glostrup
- Ullah Holding ApS 149 m · Glostrup
- Frederik-Ipsen Holding ApS 160 m · Glostrup
- JOHNNY NØRGAARD HOLDING ApS 176 m · Glostrup
- Elprebsi Holding ApS 181 m · Glostrup
- Hawk I Holding ApS 193 m · Glostrup
- C. Brun Holding ApS 220 m · Glostrup