← tilbage
Gem favorit

T.O. BYG ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 28119755 Aktiv APS 8300 Odder
Årets resultat 2025 188.507 188.507 DKK
CVR-nummer28119755
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2004-09-30
kapitalDKK 125.000
telefon41412891
e-mailinfo@tobyg.dk
hjemmesidewww.tobyg.dk
sidst opdateret2025-08-11
Beliggenhed
adresse Røddalsminde 37, 8300 Odder
by8300 Odder
kommuneOdder Kommune
Branche
hovedbranche Tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter (433200)
Revisor
firma Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab · ifølge seneste årsrapport
underskriver Simon Lind Johannessen
Ansatte (CVR)
2026-07 9 ansatte · 5 årsværk
−1 ansat (−10 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 9 5
2026-06 9 9
2026-05 10 9
2026-04 10 9
2026-03 10 9
2026-02 11 9
2026-01 11 9
2025-12 11 9
2025-11 10 9
2025-10 10 8
2025-09 10 9
2025-08 10 8
2025-07 10 6
2025-06 10 9
2025-05 10 9
2025-04 11 9
2025-03 10 9
2025-02 11 9
2025-01 11 9
2024-12 10 9
2024-11 10 9
2024-10 9 8
2024-09 10 8
2024-08 10 8
Ejere
ORRIS INVEST ApS · CVR 36474645 Legal ejer 100 % Fra: 22.12.2014
Direktion
Thomas Oxlund Orris Direktør Fra: 30.09.2004
Stiftere
Thomas Oxlund Orris Stifter Fra: 30.09.2004
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 5.362.2235.108.1305.081.4123.785.5333.791.3643.477.841
Driftsresultat 261.267333.154518.647354.995566.345524.710
Resultat før skat 250.343329.553519.657343.502551.390511.076
Årets resultat 188.507252.346394.969264.892427.956394.957
Egenkapital 990.3821.051.8751.199.5291.254.560989.6691.061.712
Aktiver i alt (balance) 3.173.1232.765.4532.909.1492.377.6752.648.2562.315.277
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 2.174.0371.709.3781.707.0351.116.0151.644.5871.253.565
Likvide beholdninger 1.488.720349.515955.100411.026413.903878.920
Antal ansatte (årsrapport) 1099077
Lønomkostning pr. ansat 500.568519.867494.267—444.947406.256
Soliditetsgrad 31,2 %38,0 %41,2 %52,8 %37,4 %45,9 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-12
Revisor: Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-06-05
Revisor: Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-18
Revisor: A4 revision ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-06-01
Revisor: A4 revision ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-05-23
Revisor: A4 revision ApS
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-11
Revisor: A4 REVISION ApS
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Martinsen, Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 A4 revision ApS vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 A4 revision ApS vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 A4 revision ApS vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 A4 REVISION ApS vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 A4 Revision ApS vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.