← tilbage
Gem favorit

Tømrerfirmaet JM ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 40404260 Aktiv APS 5270 Odense N
Årets resultat 2025 -64.463 -64.463 DKK
CVR-nummer40404260
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2019-04-02
kapitalDKK 50.000
telefon31347887
e-mailfaktura@TFJM.dk
sidst opdateret2026-03-10
Beliggenhed
adresse Ålemarksgyden 37, 5270 Odense N
by5270 Odense N
kommuneOdense Kommune
Branche
hovedbranche Tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter (433200)
Ansatte (CVR)
2026-08 13 ansatte · 8 årsværk
+1 ansat (+8 %) siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 13 8
2026-07 9 8
2026-06 11 8
2026-05 9 8
2026-04 11 8
2026-03 11 7
2026-02 11 7
2026-01 11 9
2025-12 12 10
2025-11 12 10
2025-10 11 10
2025-09 11 10
2025-08 12 10
2025-07 10 7
2025-06 11 10
2025-05 11 10
2025-04 12 11
2025-03 13 12
2025-02 14 13
2025-01 14 13
2024-12 14 12
2024-11 15 13
2024-10 16 13
2024-09 15 11
Ejere
DM Tømrerservice ApS · CVR 39258129 Legal ejer 50–66,66 % Fra: 02.04.2019
OJ Tømrerservice Holding ApS · CVR 40402713 Legal ejer 50–66,66 % Fra: 02.04.2019
Direktion
Ole Kærgaard Jensen Direktør Fra: 02.04.2019
Daniel Daugaard Møller Direktør Fra: 02.04.2019
Stiftere
DM Tømrerservice ApS · CVR 39258129 Stifter Fra: 02.04.2019
OJ Tømrerservice Holding ApS · CVR 40402713 Stifter Fra: 02.04.2019
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 4.467.1655.422.0074.326.1875.249.5123.896.9312.807.734
Driftsresultat -49.473886.293-680.241320.909269.282155.696
Resultat før skat -77.093847.486-726.498303.703263.040147.471
Årets resultat -64.463665.809-579.340233.032205.090114.565
Egenkapital 510.444624.907-40.902538.438315.406110.316
Aktiver i alt (balance) 1.730.0003.179.0441.720.9993.414.9382.494.4131.472.120
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 1.036.8232.290.2041.731.9012.704.3422.102.5201.343.267
Likvide beholdninger 0574.318436.1120312.861462.231
Antal ansatte (årsrapport) 111214141110
Lønomkostning pr. ansat 404.405370.191347.377344.893327.943263.874
Soliditetsgrad 29,5 %19,7 %-2,4 %15,8 %12,6 %7,5 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-24
Revisor: LD&C
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-06
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-07-08
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-03-31
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-03-16
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-03-31
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 LD&C vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
02/04 2019 – 31/12 2019 PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.