← tilbage
Gem favorit

Tømrermester Bruncke ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 38834231 Aktiv APS 3660 Stenløse
Årets resultat 2025 13.971 13.971 DKK
CVR-nummer38834231
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2017-08-04
kapitalDKK 50.000
sidst opdateret2024-12-28
Beliggenhed
adresse Krogholmvej 57, 3660 Stenløse
by3660 Stenløse
kommuneEgedal Kommune
Branche
hovedbranche Tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter (433200)
Revisor
firma Sønderup Godkendt Revisionsaktieselskab · ifølge seneste årsrapport
underskriver Morten Rasmussen
Ansatte (CVR)
2026-07 10 ansatte · 8 årsværk
+1 ansat (+11 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 10 8
2026-06 10 9
2026-05 10 10
2026-04 10 10
2026-03 11 11
2026-02 11 11
2026-01 11 10
2025-12 11 10
2025-11 11 11
2025-10 11 11
2025-09 11 10
2025-08 10 9
2025-07 9 8
2025-06 9 9
2025-05 9 9
2025-04 9 8
2025-03 9 9
2025-02 10 9
2025-01 10 9
2024-12 11 11
2024-11 11 10
2024-10 12 12
2024-09 12 12
2024-08 13 10
Ejere
Lasse Bruncke Legal ejer 50–66,66 % Fra: 04.08.2017
Tannie Hille Bruncke Legal ejer 33,33–49,99 % Fra: 23.11.2022
Direktion
Lasse Bruncke Direktør Fra: 04.08.2017
Stiftere
Lasse Bruncke Stifter Fra: 04.08.2017
Tannie Hille Bruncke Stifter Fra: 04.08.2017
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 4.376.0134.966.7183.176.5701.835.4592.598.1001.346.855
Driftsresultat 41.368658.041477.418-194.740705.48265.298
Resultat før skat 24.411566.340431.720-214.754686.14950.181
Årets resultat 13.971429.450334.530-175.235530.51037.598
Egenkapital 953.8451.074.873695.421360.891650.526120.015
Aktiver i alt (balance) 2.881.5563.931.3523.408.6901.791.5521.705.4401.750.825
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 1.918.1672.855.6082.713.2691.430.6611.052.7601.627.941
Likvide beholdninger 1.168.8671.129.707555.761550.332862.508125.883
Antal ansatte (årsrapport) 0106664
Lønomkostning pr. ansat —429.588447.073335.580312.650—
Soliditetsgrad 33,1 %27,3 %20,4 %20,1 %38,1 %6,8 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-03-26
Revisor: Sønderup Godkendt Revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-02-06
Revisor: Sønderup I/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-04-24
Revisor: Sønderup I/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-03-30
Revisor: Sønderup I/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-05-18
Revisor: Sønderup I/S
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-03-01
Revisor: CR Statsautoriseret Revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Sønderup Godkendt Revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Sønderup I/S vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Sønderup I/S vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Sønderup I/S vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Sønderup I/S vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 CR Statsautoriseret Revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 CR Statsautoriseret Revisionsaktieselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.