U9SUPPORT ApS
ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.
Årets resultat 2025
335.849
335.849
DKK
stamdata
| CVR-nummer | 30500156 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2007-04-11 |
| kapital | DKK 125.000 |
| sidst opdateret | 2024-12-28 |
Beliggenhed
| adresse | Nedertoften 2, 6230 Rødekro |
| by | 6230 Rødekro |
| kommune | Aabenraa Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| revisor | SØNDERJYLLANDS REVISION STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB |
aktører og ejere
Ejere
| Mathilde Erholt Fussing Brodersen | Legal ejer | 50–66,66 % | Fra: 25.11.2025 |
| Alberte Erholt Fussing Brodersen | Legal ejer | 50–66,66 % | Fra: 25.11.2025 |
Direktion
| Anne Louise Erholt | Direktør | Fra: 14.04.2023 |
Stiftere
| Claus Fussing Brodersen | Stifter | Fra: 11.04.2007 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Jysk Detail, Østerbakken II Komplementar ApS
CVR 43369490
|
10–14,99 % | 31.12.2022 | — | — |
|
K/S Jysk Detail, Østerbakken II
CVR 43369520
|
10–14,99 % | 31.12.2022 | — | — |
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
Chr. Hansensvej 3, Vejle ApS
CVR 39871874
|
10–14,99 % | 01.04.2019 – 20.01.2026 |
|
K/S Chr. Hansensvej, Vejle
CVR 39878941
|
10–14,99 % | 01.04.2019 – 12.06.2023 |
|
S&P EJENDOMSINVEST2 A/S
CVR 41155973
|
5–9,99 % | 18.11.2020 – 27.01.2021 |
|
S&P EJENDOMSINVEST2 A/S
CVR 41155973
|
10–14,99 % | 28.01.2021 – 01.04.2025 |
|
SYDJYSK MALKE OG STALDTEKNIK A/S
CVR 29397724
|
33,33–49,99 % | 29.07.2008 – 05.01.2021 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
EJENDOMSSELSKABET SKÅNEVEJ 20 ApS
CVR 31362261
|
31.03.2008 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | periode |
|---|---|---|
|
K.-L. A/S
CVR 32070760
|
25.02.2009 – 08.08.2014 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -63.259 | -118.699 | -77.836 | -38.230 | -41.809 | -33.462 |
| Driftsresultat | -63.259 | -118.699 | -77.836 | -38.230 | -41.809 | -33.462 |
| Resultat før skat | 335.849 | -836.370 | -5.699.843 | -2.618 | 3.230.924 | 4.112.027 |
| Årets resultat | 335.849 | -836.370 | -5.699.843 | -7.480 | 3.209.342 | 4.083.603 |
| Egenkapital | 2.137.373 | 6.801.525 | 7.637.895 | 13.752.738 | 14.095.218 | 11.342.835 |
| Aktiver i alt (balance) | 2.250.064 | 7.649.123 | 8.483.333 | 15.862.177 | 14.174.101 | 11.409.623 |
| Selskabskapital | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 |
| Gæld i alt | 112.691 | 847.598 | 845.438 | 2.109.439 | 78.883 | 66.788 |
| Likvide beholdninger | 1.118.465 | 2.077.656 | 2.094.265 | 2.884.828 | 1.481.275 | 1.281.123 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | — | — | — | — | — |
| Soliditetsgrad | 95,0 % | 88,9 % | 90,0 % | 86,7 % | 99,4 % | 99,4 % |
| Årsrapport |
vis
info
Offentliggjort: 2026-03-03
Revisor: Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2025-04-09
Revisor: Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2024-01-22
Revisor: Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2022-11-11
Revisor: Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2022-01-06
Revisor: Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
info
Offentliggjort: 2021-01-26
Revisor: Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/10 2024 – 30/09 2025 | Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/10 2023 – 30/09 2024 | Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/10 2022 – 30/09 2023 | Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/10 2021 – 30/09 2022 | Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/10 2020 – 30/09 2021 | Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/10 2019 – 30/09 2020 | Sønderjyllands Revision, Statsautoriseret revisionsaktieselskab | vis rapport | |
| 01/10 2018 – 30/09 2019 | Revisionscentret Aabenraa | vis rapport |
p-enheder (1)
-
U9SUPPORT ApS Aktiv P-nr. 1013195052
- adresse
- Nedertoften 2, 6230 Rødekro
- startet
- 11.04.2007
- ansatte
- —