← tilbage
Gem favorit

VISUMSERVICE ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 34054266 Aktiv APS 1055 København K
Årets resultat 2025 -1.580.412 -1,6 mio DKK
CVR-nummer34054266
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2011-11-14
kapitalDKK 80.000
telefon70272627
e-mailinfo@visumservice.dk
hjemmesidewww.visumservice.dk
sidst opdateret2026-10-01
Beliggenhed
adresse August Bournonvilles Passage 1, 1055 København K
by1055 København K
kommuneKøbenhavn Kommune
Branche
hovedbranche Andre forretningsserviceaktiviteter i.a.n. (829900)
Ansatte (CVR)
2025-10 4 ansatte · 2 årsværk
−8 ansatte (−67 %) siden oktober 2024
månedansatteårsværk
2025-10 4 2
2025-09 3 3
2025-08 4 4
2025-07 6 6
2025-06 10 10
2025-05 10 10
2025-04 10 10
2025-03 10 10
2025-02 12 12
2025-01 12 12
2024-12 12 12
2024-11 12 12
2024-10 12 12
2024-09 15 15
2024-08 17 16
2024-07 17 17
2024-06 17 17
2024-05 17 17
2024-04 19 19
2024-03 19 19
2024-02 19 19
2024-01 19 19
2023-12 20 19
2023-11 18 18
Ejere
Visumservice AS Legal ejer 100 % Fra: 01.08.2017
Direktion
Timothy James Hughes Direktør Fra: 01.06.2026
Bestyrelse
Anna-Lena Maria Wikström Bestyrelsesmedlem Fra: 22.05.2024
Per Kvam Bestyrelsesmedlem Fra: 22.05.2024
Timothy James Hughes Formand Fra: 01.06.2026
Stiftere
Intertrust CN (Denmark) A/S · CVR 21210781 Stifter Fra: 14.11.2011
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 1.675.89410.471.4568.150.7343.600.1722.576.1232.389.042
Driftsresultat -1.453.3822.166.881-33.599-4.430.181-1.891.940—
Resultat før skat -1.325.0732.092.173110.758-4.296.883-1.482.074-1.803.708
Årets resultat -1.580.4122.639.694258.884-4.122.156-1.762.074-1.540.538
Egenkapital 3.883.1745.463.5852.823.8922.565.0086.687.1658.449.239
Aktiver i alt (balance) 10.719.03115.758.15813.669.28411.992.97211.112.41813.768.752
Selskabskapital 80.00080.00080.00080.00080.00080.000
Gæld i alt 6.835.85710.294.57310.845.3929.427.9644.425.2535.319.513
Likvide beholdninger 209.0101.065.162580.610281.704159.6281.459.416
Antal ansatte (årsrapport) 7191915911
Lønomkostning pr. ansat 427.799430.644424.227531.721489.105383.865
Soliditetsgrad 36,2 %34,7 %20,7 %21,4 %60,2 %61,4 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-07-02
Revisor: Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-07-02
Revisor: Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-12
Revisor: Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-07-14
Revisor: Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-07-01
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-10-14
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Redmark, Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Beierholm vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Beierholm vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 Beierholm vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.