← tilbage
Gem favorit

We Power A/S

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 49887817 Aktiv A/S 3600 Frederikssund
Årets resultat 2026 1.672.019 1,7 mio DKK
CVR-nummer49887817
status Aktiv
virksomhedsformAktieselskab
stiftet1982-11-26
kapitalDKK 500.000
telefon51842938
e-mailaoz@wepower.dk
sidst opdateret2026-03-13
Beliggenhed
adresse Frederiksværkvej 24, 3600 Frederikssund
by3600 Frederikssund
kommuneFrederikssund Kommune
Ansatte (CVR)
2026-08 1 ansatte · 1 årsværk
Uændret siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 1 1
2026-07 3 1
2026-06 1 1
2026-05 1 1
2026-04 3 1
2026-03 1 1
2026-02 1 1
2026-01 3 1
2025-12 1 1
2025-11 1 1
2025-10 3 1
2025-09 1 1
2025-08 1 1
2025-07 3 1
2025-06 1 1
2025-05 1 1
2025-04 3 1
2025-03 1 1
2025-02 1 1
2025-01 3 1
2024-12 1 1
2024-11 3 1
2024-10 1 1
2024-09 1 1
Ejere
VIRAWAVE HOLDING ApS · CVR 28334583 Legal ejer 100 % Fra: 25.08.2009
Direktion
Adnan Özari Direktør Fra: 18.03.2008
Bestyrelse
Adnan Özari Bestyrelsesmedlem Fra: 08.02.2008
Hans Nicolai Andersen Bestyrelsesmedlem Fra: 18.01.2018
Christian Lund Formand Fra: 24.09.2018
nøgletal 2026 2025 2024 2023 2022 2021
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 2.471.3202.687.661-263.605194.52316.025.0296.884.547
Driftsresultat 2.041.7601.901.282-925.997-1.811.8097.959.134611.233
Resultat før skat 1.936.2571.824.890-980.623-1.860.2847.829.606485.909
Årets resultat 1.672.0191.616.377-789.087-1.484.4166.085.468360.501
Egenkapital 8.404.6792.127.626511.2491.300.33710.284.7534.199.282
Aktiver i alt (balance) 13.684.1457.256.9726.683.8807.010.50726.873.40618.878.858
Selskabskapital 500.000500.000500.000500.000500.000500.000
Gæld i alt 2.689.8074.296.9955.559.5105.110.57516.009.56414.085.637
Likvide beholdninger 263.877598.924126.041262.2945.177.6293.198
Antal ansatte (årsrapport) 11131110
Lønomkostning pr. ansat ————597.308535.663
Soliditetsgrad 61,4 %29,3 %7,6 %18,6 %38,3 %22,2 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-10-09
Revisor: Beierholm
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-10-23
Revisor: CENTRUM REVISION Registrerede revisorer
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-10-29
Revisor: CENTRUM REVISION Registrerede revisorer
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-10-24
Revisor: CENTRUM REVISION Registrerede revisorer
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-09-09
Revisor: CENTRUM REVISION Registrerede revisorer
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-09-23
Revisor: CENTRUM REVISION Registrerede revisorer
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (8)
periodeoffentliggjortrevisor
01/05 2025 – 30/04 2026 Beierholm vis rapport
01/05 2024 – 30/04 2025 CENTRUM REVISION Registrerede revisorer vis rapport
01/05 2023 – 30/04 2024 CENTRUM REVISION Registrerede revisorer vis rapport
01/05 2022 – 30/04 2023 CENTRUM REVISION Registrerede revisorer vis rapport
01/05 2022 – 30/04 2023 CENTRUM REVISION Registrerede revisorer vis rapport
01/05 2021 – 30/04 2022 CENTRUM REVISION Registrerede revisorer vis rapport
01/05 2020 – 30/04 2021 CENTRUM REVISION Registrerede revisorer vis rapport
01/05 2019 – 30/04 2020 CENTRUM REVISION Registrerede revisorer vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.