2xL Holding ApS
Virksomhedsdeltager
·
CVR 36910313
· aktiv i 20 virksomheder
Stamdata
| CVR | 36910313
|
| adresse | Lars Lunde, Svalevej 32, 2900 Hellerup
|
| by | 2900 Hellerup |
| kommune | GENTOFTE |
| land | DK |
rolle:
alle
aktive relationer
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 29.10.2025
|
Økonomi
Ingen regnskabstal
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 29.10.2025
|
Økonomi
Ingen regnskabstal
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 20.10.2025
|
Økonomi
Ingen regnskabstal
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 20.10.2025
|
Økonomi
Ingen regnskabstal
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 02.04.2025
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -8 |
| Resultat | 0 |
| Egenkapital | 2.678 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
15–19,99 % |
Fra: 28.06.2024
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -6.653 |
| Resultat | -6.653 |
| Egenkapital | 41.035 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 28.06.2024
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -6.652 |
| Resultat | -6.652 |
| Egenkapital | 452.307 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 08.04.2024
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 40 |
| Resultat | 0 |
| Egenkapital | 5.362 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 08.04.2024
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 41 |
| Resultat | 0 |
| Egenkapital | 5.362 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 27.03.2024
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 0 |
| Resultat | 0 |
| Egenkapital | 5.362 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 30.09.2023
|
| Stiftere · Stifter |
|
Fra: 29.08.2018
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 554 |
| Resultat | 437 |
| Egenkapital | 13.209 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 30.09.2023
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 17.955.734 |
| Resultat | 3.004.344 |
| Egenkapital | 19.228.231 |
| Ansatte | 16 |
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 30.09.2023
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 4 |
| Resultat | 0 |
| Egenkapital | 5.379 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 30.09.2023
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 4 |
| Resultat | 0 |
| Egenkapital | 5.379 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
10–14,99 % |
Fra: 30.09.2023
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -15.706 |
| Resultat | -15.833 |
| Egenkapital | 13.525.396 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
50–66,66 % |
Fra: 30.09.2023
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 14 |
| Resultat | 0 |
| Egenkapital | 4.998 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
15–19,99 % |
Fra: 01.03.2023
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -6.641 |
| Resultat | -6.642 |
| Egenkapital | 978.950 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
20–24,99 % |
Fra: 01.10.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -5.626 |
| Resultat | 108.796 |
| Egenkapital | 319.494 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
15–19,99 % |
Fra: 22.10.2018
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -5.625 |
| Resultat | 680.907 |
| Egenkapital | 1.931.443 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
10–14,99 % |
Fra: 04.06.2015
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -61.941 |
| Resultat | 23.050.406 |
| Egenkapital | 1.216.689 |
| Ansatte | 0 |
indlæser…