Davenport ApS
Virksomhedsdeltager
·
CVR 36978945
· aktiv i 24 virksomheder
Stamdata
| CVR | 36978945
|
| adresse | Rasmus Sikjær, Kornblomstvej 6, 8450 Hammel
|
| by | 8450 Hammel |
| kommune | FAVRSKOV |
| land | DK |
aktive relationer
| Ejere · Legal ejer |
20–24,99 % |
Fra: 28.06.2024
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.480 |
| Egenkapital | 42.308 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
20–24,99 % |
Fra: 28.06.2024
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 2.334.339 |
| Resultat | 1.756.516 |
| Egenkapital | 20.020.325 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 01.03.2023
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.529 |
| Egenkapital | 43.174 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 01.03.2023
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 1.497.202 |
| Resultat | 1.486.663 |
| Egenkapital | 15.987.410 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 29.12.2022
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.555 |
| Egenkapital | 43.869 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 29.12.2022
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 1.502.072 |
| Resultat | 1.480.139 |
| Egenkapital | 12.826.112 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 01.11.2022
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.528 |
| Egenkapital | 44.916 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 01.11.2022
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 4.296.115 |
| Resultat | 3.726.956 |
| Egenkapital | 31.409.026 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
33,33–49,99 % |
Fra: 21.12.2021
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.595 |
| Egenkapital | 45.471 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
33,33–49,99 % |
Fra: 21.12.2021
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 905.081 |
| Resultat | 1.494.458 |
| Egenkapital | 9.560.751 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
20–24,99 % |
Fra: 01.03.2020
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.662 |
| Egenkapital | 46.828 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
20–24,99 % |
Fra: 01.03.2020
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 7.082.547 |
| Resultat | 6.237.288 |
| Egenkapital | 81.633.563 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
33,33–49,99 % |
Fra: 30.12.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.646 |
| Egenkapital | 46.776 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
33,33–49,99 % |
Fra: 30.12.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 1.621.238 |
| Resultat | 1.717.766 |
| Egenkapital | 20.338.559 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
20–24,99 % |
Fra: 18.12.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.984 |
| Egenkapital | 57.896 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
20–24,99 % |
Fra: 18.12.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 3.006.510 |
| Resultat | 2.352.788 |
| Egenkapital | 29.343.641 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
33,33–49,99 % |
Fra: 18.11.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 2.008 |
| Egenkapital | 60.840 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
33,33–49,99 % |
Fra: 18.11.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 1.729.401 |
| Resultat | 1.722.258 |
| Egenkapital | 18.894.634 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
33,33–49,99 % |
Fra: 20.09.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.984 |
| Egenkapital | 60.279 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 20.09.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 2.768.756 |
| Resultat | 2.987.882 |
| Egenkapital | 27.539.011 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 20.09.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.962 |
| Egenkapital | 57.960 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
25–33,32 % |
Fra: 20.09.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 2.615.313 |
| Resultat | 2.784.026 |
| Egenkapital | 27.197.853 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
20–24,99 % |
Fra: 01.08.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | -1.250 |
| Resultat | 1.910 |
| Egenkapital | 55.996 |
| Ansatte | 0 |
| Ejere · Legal ejer |
20–24,99 % |
Fra: 01.08.2019
|
Økonomi
| Bruttoresultat | 1.405.760 |
| Resultat | 1.544.778 |
| Egenkapital | 14.236.196 |
| Ansatte | 0 |
indlæser…