R Refsgaard Holding 1 ApS
stamdata
| CVR-nummer | 41934190 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2020-11-27 |
| kapital | DKK 40.000 |
| sidst opdateret | 2026-07-02 |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| firma | Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed · ifølge seneste årsrapport |
| underskriver | Ivan Refsgaard Jensen |
aktører og ejere
Ejere
| Rune Refsgaard Jørgensen | Legal ejer | 100 % | Fra: 28.05.2021 |
Direktion
| Rune Refsgaard Jørgensen | Direktør | Fra: 27.11.2020 |
Stiftere
| Rikke Bundgaard | Stifter | Fra: 27.11.2020 | |
| Rune Refsgaard Jørgensen | Stifter | Fra: 27.11.2020 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Kontortræning ApS
CVR 41940530
|
50–66,66 % *
Ejerudvikling 50–66,66 %: fra 01.11.2021 100 %: 30.11.2020 – 31.10.2021 |
01.11.2021 | 21.853 | 52.978 |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
Kontortræning ApS
CVR 41940530
|
30.11.2020 | 21.853 | 52.978 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | 10.577 | -16.990 | 1.077 | 56.433 | -5.295 |
| Driftsresultat | 10.577 | -16.990 | 1.077 | 56.433 | -5.295 |
| Resultat før skat | 10.598 | -16.943 | 1.077 | 56.433 | 8.842 |
| Årets resultat | 10.664 | -16.953 | 1.077 | 56.433 | 9.986 |
| Egenkapital | 101.207 | 90.543 | 107.496 | 106.419 | 49.986 |
| Aktiver i alt (balance) | 102.112 | 91.448 | 108.401 | 107.324 | 55.281 |
| Selskabskapital | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 |
| Gæld i alt | 905 | 905 | 905 | 905 | 5.295 |
| Likvide beholdninger | 74.423 | 34.752 | — | — | — |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soliditetsgrad | 99,1 % | 99,0 % | 99,2 % | 99,2 % | 90,4 % |
| Årsrapport |
vis
Offentliggjort: 2026-06-29 Revisor: Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2025-06-21 Revisor: Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2024-06-18 Revisor: Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2023-06-20 Revisor: Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2022-07-04 Revisor: Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed XBRL (rådata) |
Alle årsrapporter (5)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | 2026-06-29 | Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed | vis rapport |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | 2025-06-21 | Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed | vis rapport |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | 2024-06-18 | Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed | vis rapport |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | 2023-06-20 | Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed | vis rapport |
| 27/11 2020 – 31/12 2021 | 2022-07-04 | Revision Horsens registreret revisionsvirksomhed | vis rapport |
p-enheder (1)
-
R Refsgaard Holding 1 ApS Aktiv P-nr. 1026575415
- adresse
- Byrstedvej 73, 9240 Nibe
- startet
- 27.11.2020
- ansatte
- —
virksomheder i nærheden
Samme branche inden for 10 km
- Arkition Holding ApS 974 m · Nibe
- MR. WULFF HOLDING ApS 1,6 km · Nibe
- MNA HOLDING, NIBE ApS 1,7 km · Nibe
- BYRSTEDHEDEVEJ 5 HOLDING ApS 1,7 km · Nibe
- HN1987 Holding ApS 1,7 km · Nibe
- Lars Olesen Holding ApS 2,7 km · Suldrup
- P. Søe Holding ApS 3,2 km · Suldrup
- JGJ Invest ApS 3,2 km · Nibe